AKCE

Kód: 109009
Název: S Hobbíkem za dobrodružstvím
Místo: Praha
Věk: 5 - 99 let
Termín: 09.11.2020 08:00 - 13.12.2020 16:30
Cena: 0 Kč
Sraz: podle zasílaných pokynů
Vybavení na akci:
V ceně zahrnuto:
Jiná ujednání: nutné přihlášení
Popis: Zveme všechny děti a rodiče na zábavnou poznávací hru
S HOBBÍKEM ZA DOBRODRUŽSTVÍM.
Vydejte se s námi po známých i neznámých místech Prahy 4 ?a okolí s naším kamarádem Hobbíkem, který je rád poznává ?a také hledá. V létě Hobbík na svých toulkách poztrácel kouzelné korálky. Pomůžete mu je najít?
S mámou, s tátou a dalšími vyražte na společné poznávací výlety. A kam? To musíte zjistit sami podle Hobbíkovy nápovědy.
Hra začíná 9. 11. 2020 v 09:00, kdy první nápovědu najdete na našem facebookovém profilu, webových stránkách HC4.cz v Novinkách a ve vašich emailech. Další nápovědy, které budou zveřejňovány vždy každé pondělí, budou obsahovat vše potřebné k zahájení a průběhu hry, jejímž cílem je nalezení poztrácených Hobbíkových kouzelných korálků. Na každém vámi navštíveném místě je pro každého z vás připraven jeden kouzelný korálek odlišné barvy. Ty sbírejte, určitě je budete potřebovat.? Možná za ně dostanete nějaké vánoční překvapení.
Postupně navštívíte pět méně známých míst, seznámíte se s jejich historií a hlavně si užijete s rodinou příjemné společné vycházky.
Kam jít a jak postupovat při hře? To se dozvíte v Hobbíkových nápovědách. Počítejte s tím, že najít první cíl bude celkem jednoduché, ale dojít až do konce bude chtít trochu přemýšlení a hledání.
Přihlášení na e-mailu: shobbikem@hc4.cz (uveďte: počet účastníků, jméno a věk)
Další informace:
Pro přihlášení kontaktujte informační kancelář Hobby centra 4.
E-mail: informace@hobbycentrum4.cz, tel: 602 399 835, 241 731 510 linka 21