Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
195007 Angličtina pro předškoláky HC4 - Pavilon B PO 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
197112 CPD Sedmikráska HC4 - Pavilon D PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC4 - Pavilon D 13000 Kč Podrobnosti
197111 CPD Sluníčko HC4 - Pavilon D PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC4 - Pavilon D 13000 Kč Podrobnosti
197101 CPD Vodníček - celotýdenní Areál Vltavanů PO 08:00-13:00 Areál Vltavanů 13000 Kč Podrobnosti
192005 Irské tance přípravka klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 15:00-16:00 klub Amfora, Pujmanové 9 2200 Kč Podrobnosti
193009 Keramika pro (pra)rodiče s dětmi ÚT14:30 HC4 - Pavilon B ÚT 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193003 Keramika pro předškoláky ČT 14:30 HC4 - Pavilon B ČT 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
197108 Klub Kopretina - čtvrtek klub Amfora, Pujmanové 9 ČT 09:00-12:00 klub Amfora, Pujmanové 9 5200 Kč Podrobnosti
197109 Klub Kopretina - pátek klub Amfora, Pujmanové 9 PÁ 09:00-12:00 klub Amfora, Pujmanové 9 5200 Kč Podrobnosti
197107 Klub Kopretina - pondělí klub Amfora, Pujmanové 9 PO 09:00-12:00 klub Amfora, Pujmanové 9 5200 Kč Podrobnosti
197110 Klub Kopretina - třídenní klub Amfora, Pujmanové 9 PO 09:00-12:00, PÁ 09:00-12:00, ČT 09:00-12:00 klub Amfora, Pujmanové 9 13200 Kč Podrobnosti
197001 Klub maminek cvičení klub Amfora, Pujmanové 9 ST 09:00-09:45 klub Amfora, Pujmanové 9 1600 Kč Podrobnosti
197704 Koumák - přírodovědný kroužek Areál Vltavanů ÚT 14:30-16:00 Areál Vltavanů 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192302 Mini tance klub Amfora, Pujmanové 9 PO 15:15-16:00 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti
197703 Mini Všeználek ČT HC4 - Pavilon D ČT 14:00-15:00 HC4 - Pavilon D 2200 Kč Podrobnosti
197702 Mini Všeználek ST. HC4 - Pavilon D ST 14:00-15:00 HC4 - Pavilon D 2200 Kč Podrobnosti
192301 Notička - Muzikohrátky s pohádkou Areál Vltavanů ST 14:00-15:00 Areál Vltavanů 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193202 Pastelka I. - Výtvarka předškoláci Areál Vltavanů ČT 15:30-16:30 Areál Vltavanů 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191501 Pohádková jóga s Majdou HC4 - Pavilon D ST 15:30-16:15 HC4 - Pavilon D 2000 Kč Podrobnosti
191902 Rytmika pro nejmenší s Markétou HC4 - Pavilon D ÚT 15:30-16:15 HC4 - Pavilon D 1900 Kč Podrobnosti
191301 Sportovní přípravka (4-5 let) Po 15hod HC4 - Pavilon C PO 15:00-16:00 HC4 - Pavilon C 2000 Kč Podrobnosti
193201 Šikovné prstíčky HC4 - Pavilon D ÚT 15:30-16:30 HC4 - Pavilon D 2500 Kč Podrobnosti
197801 Šikovný předškolák PO klub Amfora, Pujmanové 9 PO 15:00-16:00 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti
197802 Šikovný předškolák ÚT klub Amfora, Pujmanové 9 ÚT 13:00-14:00 klub Amfora, Pujmanové 9 1900 Kč Podrobnosti
191206 Tenis začátečníci HC I ST 16 hod. HC4 - Hala, hřiště ST 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
191205 Tenisová školka HC I ST 15 hod. HC4 - Hala, hřiště ST 15:00-16:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
191211 Tenisová školka HC II ČT 15 hod. HC4 - Hala, hřiště ČT 15:00-16:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
197706 Všeználek 1. ÚT HC4 - Pavilon D ÚT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti
197707 Všeználek 2. ST HC4 - Pavilon D ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193204 VÝTVARKA - PO předškoláci PÁJA HC4 - Pavilon B PO 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193220 VÝTVARNÝ ATELIÉR PRO NEJMENŠÍ podzim HC4 - Pavilon B ST 09:30-11:00 HC4 - Pavilon B 1000 Kč Podrobnosti