Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
175005 Angličtina pro předškoláky I. HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:00-15:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
175006 Angličtina pro předškoláky II. HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 16:00-16:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
177106 CPD Sedmikráska - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 1. patro herna PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 9000 Kč Podrobnosti
177112 CPD Sluníčko - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 9000 Kč Podrobnosti
177118 CPD Vodníček - celotýdenní areál Vltavanů PO 08:00-13:00 areál Vltavanů 9000 Kč Podrobnosti
173301 Dramatický kroužek pro malé děti HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ST 15:00-16:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 1700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
173003 Keramika pro předškoláky ČT 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
173002 Keramika pro předškoláky PO 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí PO 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2000 Kč Podrobnosti
177122 Klub Kopretina - třídenní Amfora - velký sál PO 09:00-12:00, PÁ 09:00-12:00, ČT 09:00-12:00 Amfora - velký sál 12000 Kč Podrobnosti
177001 Klub maminek cvičení I Amfora - Pujmanové ST 09:00-09:45 Amfora - Pujmanové 1500 Kč Podrobnosti
172303 Mini tance Amfora - malý sál PO 15:15-16:00 Amfora - malý sál 1650 Kč Podrobnosti
177702 Mini Všeználek HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
171501 Pohádková jóga s Majdou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ST 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
172302 Rytmika pro nejmenší s Markétou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ÚT 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
171301 Sportovní přípravka (4-5 let) Po 15hod HC 4 - pavilon C tělocvična PO 15:00-16:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti
171302 Sportovní přípravka (5-7 let) Út 15,30 HC 4 - hřiště ÚT 15:30-16:30 HC 4 - hřiště 2200 Kč Podrobnosti
173201 Šikovné prstíčky HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 15:30-16:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2400 Kč Podrobnosti
177801 Šikovný předškolák 1 Amfora - Pujmanové ÚT 13:15-14:15 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
177811 Šikovný předškolák 3 Amfora - Pujmanové PO 15:00-16:00 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
172301 Tanečky pro drobečky HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1700 Kč Podrobnosti
171206 Tenis začátečníci HC I ST 16 hod. HC 4 - hřiště ST 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
171205 Tenisová školka HC I ST 15 hod. HC 4 - hřiště ST 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
171208 Tenisová školka HC II ČT 15 hod. HC 4 - hřiště ČT 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
177703 Všeználek 1. PO HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 15:15-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
173203 VÝTVARKA - PO - předškoláci s PÁJOU HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 13:45-15:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
173205 VÝTVARKA - ST - nejmladší školáci ŽOFKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 14:00-15:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
173211 VÝTVARKA - ST - předškoláci CPD - KATKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 13:00-14:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1800 Kč Podrobnosti
173202 VÝTVARKA - ST - předškoláčci - ŽOFKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 15:30-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
173221 VÝTVARNÝ ATELIÉR PRO NEJMENŠÍ I 09-12/17 HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 09:30-11:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 0 Kč Podrobnosti
173220 VÝTVARNÝ ATELIÉR PRO NEJMENŠÍ II 9-12/17 HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 09:30-11:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 0 Kč Podrobnosti