Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
186501 3D Tisk ČT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2600 Kč Podrobnosti
182001 AD company Street dance děti I Amfora - velký sál PO 16:00-17:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182002 AD company Street dance děti II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
181901 Aerobic HC 4 - pavilon C tělocvična ST 15:00-16:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti
182204 AMF dance klub Amfora ÚT 19:00-20:30 klub Amfora 1800 Kč Podrobnosti
181205 Badminton 15+ HC4 - Pavilon A PO 19:45-20:45 HC4 - Pavilon A 3000 Kč Podrobnosti
181206 Badminton 4.-6.tř HC4 - Pavilon A ÚT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti
181207 Badminton 7.-9.tř HC4 - Pavilon A ÚT 17:00-18:00 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti
184201 BICÍ HC 4 - Bartákova ÚT 16:00-19:00 HC 4 - Bartákova 3500 Kč Podrobnosti
181601 Cyklistický kroužek HC 4 - Bartákova ST 16:00-18:30 HC 4 - Bartákova 2200 Kč Podrobnosti
182003 Disco a street dance děti Amfora - velký sál ST 16:30-17:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182104 Disco dance - Amfora Stars klub Amfora ST 18:00-19:30 klub Amfora 1800 Kč Podrobnosti
186401 Elektrotechnika I ST 14:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 14:00-15:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1800 Kč Podrobnosti
185007 Francouština pro starší děti a mládež HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti
184101 Hra na flétnu 1 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 14:00-14:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1850 Kč Podrobnosti
184102 hra na flétnu 2 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 14:45-15:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1850 Kč Podrobnosti
184001 Hra na UKULELE 1 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 17:00-17:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
181702 In-line bruslení areál Vltavanů ÚT 16:00-17:30 areál Vltavanů 1500 Kč Podrobnosti
182501 Irské tance (hard shoes) klub Amfora ČT 17:00-19:15 klub Amfora 2000 Kč Podrobnosti
182205 Irské tance(soft shoes)mírně pokr.+pokr. klub Amfora ÚT 16:00-17:45 klub Amfora 2000 Kč Podrobnosti
181006 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181007 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181004 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181005 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181002 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181003 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
183008 Keramika pro děti a mládež ČT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183004 Keramika pro děti a mládež PO 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí PO 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183006 Keramika pro děti a mládež ST 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ST 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183007 Keramika pro děti a mládež ST 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183005 Keramika pro děti a mládež ÚT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183401 Klasická animace, filmový trik HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 16:00-18:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2500 Kč Podrobnosti
184003 Klavír klasický PO HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 15:30-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 3600 Kč Podrobnosti
184301 Klavír klasický/jazzový 1 HC 4 - Bartákova ST 13:15-17:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
184302 Klavír klasický/jazzový 2 HC 4 - Bartákova ČT 14:00-18:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
187704 Klub přírodovědců HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2800 Kč Podrobnosti
183304 Kouzelnický kroužek HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 17:00-19:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3000 Kč Podrobnosti
186506 LEGO robotické - soutěžní tým pro FLL 1. HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 16:30-19:30, NE 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 3200 Kč Podrobnosti
186502 LEGO robotické I - PO 14,15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 14:15-16:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186503 LEGO robotické II - PO 16,30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186504 LEGO robotické III - ČT 14:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186306 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186301 Letečtí modeláři PO 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186304 Letečtí modeláři ST 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186305 Letečtí modeláři ST 16:15 HC 4 - pavilon A přízemí ST 16:15-18:30 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186302 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186303 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
181407 Lezecká stěna - pokročilí ÚT 18:30-20:00 HC4 - Pavilon B ÚT 18:30-20:00 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181411 Lezecká stěna ČT 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B ČT 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181412 Lezecká stěna ČT 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B ČT 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181413 Lezecká stěna ČT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ČT 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181414 Lezecká stěna PÁ 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B PÁ 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181415 Lezecká stěna PÁ 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B PÁ 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181401 Lezecká stěna PO 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B PO 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181402 Lezecká stěna PO 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B PO 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181403 Lezecká stěna PO 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B PO 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181408 Lezecká stěna ST 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B ST 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181409 Lezecká stěna ST 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B ST 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181410 Lezecká stěna ST 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ST 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181404 Lezecká stěna ÚT 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B ÚT 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181405 Lezecká stěna ÚT 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B ÚT 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181406 Lezecká stěna ÚT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ÚT 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti
181103 Míčové hry pro děti 10-13 let Zahraničí PO 15:30-16:30 Zahraničí 1800 Kč Podrobnosti
181102 Míčové hry pro děti 7-9 let Zahraničí PO 16:30-17:30 Zahraničí 1800 Kč Podrobnosti
186802 Minecraft ST 16:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ST 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti
186801 Minecraft ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti
182303 Mini tance klub Amfora PO 15:15-16:00 klub Amfora 1800 Kč Podrobnosti
187701 Mini Všeználek HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
187706 Mini Všeználek 2. HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ČT 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
182004 MIX dance děti klub Amfora PO 16:00-17:30 klub Amfora 1800 Kč Podrobnosti
182110 Mix dance junior klub Amfora PO 17:30-19:00 klub Amfora 1800 Kč Podrobnosti
183211 Módní návrhářství HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 17:15-19:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
186101 Plastikoví modeláři ÚT 14:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186102 Plastikoví modeláři ÚT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
181501 Pohádková jóga s Majdou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ST 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
184008 ROCKOVÁ KYTARA HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 19:15-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2700 Kč Podrobnosti
182107 Simply dance - irské tance HC4 - Hala, hřiště NE 17:00-18:30 HC4 - Hala, hřiště 2000 Kč Podrobnosti
187808 Skládání origami HC4 - Hala, hřiště ST 16:30-17:30 HC4 - Hala, hřiště 1800 Kč Podrobnosti
181301 Sportovní přípravka (5-7 let) Út 15,30 HC4 - Pavilon A ÚT 15:30-16:30 HC4 - Pavilon A 2200 Kč Podrobnosti
181801 Sportovní turistika HC 4 - Bartákova ST 15:00-18:00 HC 4 - Bartákova 1800 Kč Podrobnosti
181201 Stolní tenis I Amfora - velký sál ÚT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181202 Stolní tenis II Amfora - velký sál ÚT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181203 Stolní tenis III Amfora - velký sál ČT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181204 Stolní tenis IV Amfora - velký sál ČT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181506 Šachy - mírně pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 16:30-18:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1800 Kč Podrobnosti
184002 TÁBOROVÁ KYTARA 1 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 14:00-14:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184004 TÁBOROVÁ KYTARA 2 - mírně pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 14:45-15:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184005 TÁBOROVÁ KYTARA 3 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184006 TÁBOROVÁ KYTARA 4 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 16:15-17:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184007 TÁBOROVÁ KYTARA 5 - POKROČILÍ HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 17:00-17:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
182109 Taneční gymnastika HC4 - Hala, hřiště ČT 15:30-17:00 HC4 - Hala, hřiště 2000 Kč Podrobnosti
181219 Tenis HC III PÁ 17 hod. HC4 - Pavilon A PÁ 17:00-18:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
181212 Tenis pokročilí HC I ST 17 hod. HC4 - Pavilon A ST 17:00-18:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
181215 Tenis pokročilí HC II ČT 17 hod. HC4 - Pavilon A ČT 17:00-18:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
181217 Tenis pokročilí HC III PÁ 16 hod. HC4 - Pavilon A PÁ 16:00-17:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
181211 Tenis začátečníci HC I ST 16 hod. HC4 - Pavilon A ST 16:00-17:00 HC4 - Pavilon A 2200 Kč Podrobnosti
181214 Tenis začátečníci HC II ČT 16 hod. HC4 - Pavilon A ČT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
181216 Tenis začátečníci HC III PÁ 15 hod. HC4 - Pavilon A PÁ 15:00-16:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
181210 Tenisová školka HC I ST 15 hod. HC4 - Pavilon A ST 15:00-16:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
181213 Tenisová školka HC II ČT 15 hod. HC4 - Pavilon A ČT 15:00-16:00 HC4 - Pavilon A 3500 Kč Podrobnosti
187805 Vaření čtvrtek HC4 - Hala, hřiště ČT 16:00-17:30 HC4 - Hala, hřiště 2500 Kč Podrobnosti
187806 Vaření děti ÚT HC4 - Hala, hřiště ÚT 18:00-19:30 HC4 - Hala, hřiště 2500 Kč Podrobnosti
181101 Volejbal PO 16,00 hod začátečníci HC4 - Pavilon A PO 16:00-17:30 HC4 - Pavilon A 2000 Kč Podrobnosti
187702 Všeználek 1. PO HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 15:15-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
187703 Všeználek 2. ST HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ST 15:00-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
183212 VÝTVARKA - ČT - školáci ANIČKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 13:45-15:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183217 VÝTVARKA - ČT - školáci NATALKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 15:00-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183205 VÝTVARKA - PO- nejmladší školáci s PÁJOU HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:30-17:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183209 VÝTVARKA - ST - mladší školáci NATALKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 13:30-15:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183210 VÝTVARKA - ST - školáci MONIKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 15:15-17:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183206 VÝTVARKA - ÚT - druháci-KATKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ÚT 14:30-16:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183207 VÝTVARKA - ÚT - starší HC 4 - Pavilon B 2.patro ÚT 16:00-18:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
186602 Youtubering pokročilí HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 19:00-20:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2500 Kč Podrobnosti
186601 Youtubering začátečníci HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro PO 18:00-19:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2600 Kč Podrobnosti
186203 Železniční modeláři ČT 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186204 Železniční modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186201 Železniční modeláři ST 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186202 Železniční modeláři ST 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti