Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
192001 AD company Street dance děti I klub Amfora PO 16:00-17:30 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192002 AD company Street dance děti II HC4 - Pavilon C ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon C 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192201 AD company street dance HVK I klub Amfora PO 19:00-20:30 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192202 AD company Street dance HVK II HC4 - Pavilon C ST 19:00-20:30 HC4 - Pavilon C 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192101 AD company Street dance junior I klub Amfora PO 17:30-19:00 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192102 AD company Street dance junior II HC4 - Pavilon C ST 17:30-19:00 HC4 - Pavilon C 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191901 Aerobic HC4 - Pavilon C PO 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191208 Badminton 15+ HC4 - Hala, hřiště PO 20:00-21:00 HC4 - Hala, hřiště 3100 Kč Podrobnosti
191209 Badminton 4.-6.tř HC4 - Hala, hřiště ÚT 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 2600 Kč Podrobnosti
191210 Badminton 7.-9.tř HC4 - Hala, hřiště ÚT 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191602 Běžecký kroužek HobbyRun dle propozic ST 16:00-18:00 dle propozic 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192004 Disco a street dance děti klub Amfora ST 16:30-17:30 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192105 Disco dance - Amfora Stars pokročilí klub Amfora ST 19:00-20:30 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192104 Disco dance - Amfora Stars začátečníci klub Amfora ST 18:00-19:00 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196401 Elektrotechnika I ST 14:00 HC4 - Pavilon A ST 14:00-16:00 HC4 - Pavilon A 2200 Kč Podrobnosti
196402 Elektrotechnika II ST 16:15 HC4 - Pavilon A ST 16:15-18:15 HC4 - Pavilon A 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196403 Elektrotechnika III PO 13:30 HC4 - Pavilon A PO 13:30-15:30 HC4 - Pavilon A 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196005 FLL - soutěžní tým HC4 - Pavilon A ST 16:30-19:30, NE 16:30-19:30 HC4 - Pavilon A 3300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
195001 Francouzština pro starší děti a mládež HC4 - Pavilon D ST 18:00-19:30 HC4 - Pavilon D 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192106 Hip hop junior - soutěžní sk. I PO HC4 - Pavilon C PO 17:30-19:00 HC4 - Pavilon C 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192107 Hip hop junior - soutěžní sk. II ST klub Amfora ST 17:30-19:00 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194101 Hra na flétnu 1 HC4 - Pavilon D PO 14:00-14:45 HC4 - Pavilon D 1950 Kč Podrobnosti
194102 hra na flétnu 2 HC4 - Pavilon D PO 14:45-15:30 HC4 - Pavilon D 1950 Kč Podrobnosti
194007 Hra na UKULELE 1 HC4 - Pavilon D ČT 17:00-17:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194008 Hra na UKULELE 2 HC4 - Pavilon D ČT 17:45-18:30 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
194009 Hra na UKULELE 3 HC4 - Pavilon D ČT 18:30-19:15 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
191701 In-line bruslení Areál Vltavanů ÚT 16:00-17:30 Areál Vltavanů 1600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192502 Irské tance (hard shoes)- pokročilí klub Amfora ČT 16:30-18:30 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192005 Irské tance přípravka klub Amfora ÚT 15:00-16:00 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti
192505 Irské tance(soft shoes)pokročilí klub Amfora ÚT 16:00-18:00 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti
192504 Irské tance(soft shoes)začátečníci klub Amfora ČT 15:00-16:30 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti
191006 Karate A HC4 - Pavilon C ÚT 18:00-19:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191007 Karate A HC4 - Pavilon C ČT 18:00-19:30 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191004 Karate B HC4 - Pavilon C ÚT 17:00-18:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191005 Karate B HC4 - Pavilon C ČT 17:00-18:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191002 Karate C - začátečníci HC4 - Pavilon C ÚT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191003 Karate C - začátečníci HC4 - Pavilon C ČT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193008 Keramika pro děti a mládež ČT 16:00 HC4 - Pavilon B ČT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193004 Keramika pro děti a mládež PO 16:00 HC4 - Pavilon B PO 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193006 Keramika pro děti a mládež ST 14:30 HC4 - Pavilon B ST 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193007 Keramika pro děti a mládež ST 16:00 HC4 - Pavilon B ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193005 Keramika pro děti a mládež ÚT 16:00 HC4 - Pavilon B ÚT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193003 Keramika pro předškoláky ČT 14:30 HC4 - Pavilon B ČT 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193002 Keramika pro školáky PO 14:30 HC4 - Pavilon B PO 14:30-16:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193219 Klasická animace, filmový trik HC4 - Pavilon B ČT 16:00-18:00 HC4 - Pavilon B 3000 Kč Podrobnosti
194305 Klavír klasický PO HC4 - Pavilon D PO 15:30-20:00 HC4 - Pavilon D 3700 Kč Podrobnosti
194302 Klavír klasický ÚT HC4 - Pavilon D ÚT 16:15-20:00 HC4 - Pavilon D 3700 Kč Podrobnosti
194303 Klavír klasický/jazzový 1 HC4 - Pavilon A ST 13:15-17:00 HC4 - Pavilon A 3700 Kč Podrobnosti
194304 Klavír klasický/jazzový 2 HC4 - Pavilon A ČT 14:00-18:00 HC4 - Pavilon A 3700 Kč Podrobnosti
197401 Klub deskových her v Klubu Déčko HC4 - Pavilon D ČT 15:00-17:00 HC4 - Pavilon D 2000 Kč Podrobnosti
197803 Klub domškoláků HC4 - Pavilon D ČT 09:00-13:00 HC4 - Pavilon D 5500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
197701 Klub přírodovědců HC4 - Pavilon D ČT 15:30-17:30 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti
197805 Klub řemesel I - mladší klub Amfora ÚT 15:00-16:30 klub Amfora 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
197806 Klub řemesel II - starší klub Amfora ÚT 16:45-18:15 klub Amfora 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193302 Kouzelnický kroužek HC4 - Pavilon A PO 15:30-17:30 HC4 - Pavilon A 3100 Kč Podrobnosti
196006 LEGO robotické - FLL II. HC4 - Pavilon A ÚT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196001 LEGO robotické I. - PO 14:30 HC4 - Pavilon A PO 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196002 LEGO robotické II. - PO 17:00 HC4 - Pavilon A PO 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196004 LEGO robotické IV. - ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti
196306 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti
196301 Letečtí modeláři PO 16:30 HC4 - Pavilon A PO 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196304 Letečtí modeláři ST 14:00 HC4 - Pavilon A ST 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196305 Letečtí modeláři ST 16:15 HC4 - Pavilon A ST 16:15-18:30 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti
196302 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC4 - Pavilon A ÚT 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196303 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC4 - Pavilon A ÚT 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191407 Lezecká stěna - pokročilí ÚT 18:30-20:00 HC4 - Pavilon B ÚT 18:30-20:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191411 Lezecká stěna ČT 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B ČT 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191412 Lezecká stěna ČT 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B ČT 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191413 Lezecká stěna ČT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ČT 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191401 Lezecká stěna PO 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B PO 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191402 Lezecká stěna PO 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B PO 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191403 Lezecká stěna PO 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B PO 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191408 Lezecká stěna ST 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B ST 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191409 Lezecká stěna ST 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B ST 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191410 Lezecká stěna ST 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ST 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191404 Lezecká stěna ÚT 14:00 - 15:30 HC4 - Pavilon B ÚT 14:00-15:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191405 Lezecká stěna ÚT 15:30 - 17:00 HC4 - Pavilon B ÚT 15:30-17:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191406 Lezecká stěna ÚT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC4 - Pavilon B ÚT 17:00-18:30 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191101 Míčové hry pro děti 10-13 let Praha PO 15:30-16:30 Praha 1900 Kč Podrobnosti
191102 Míčové hry pro děti 7-9 let Praha PO 16:30-17:30 Praha 1900 Kč Podrobnosti
196804 Minecraft ČT 14:00 HC4 - Pavilon A ČT 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196801 Minecraft ČT 16:45 HC4 - Pavilon A ČT 16:45-19:00 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti
196803 Minecraft ST 14:00 HC4 - Pavilon A ST 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196802 Minecraft ST 16:30 HC4 - Pavilon A ST 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192003 MIX dance děti klub Amfora PO 16:00-17:30 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti
192103 Mix dance junior klub Amfora PO 17:30-19:00 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193501 Origami - práce s papírem klub Amfora PO 16:00-17:30 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193203 Pastelka II. - Výtvarka mladší školáci Areál Vltavanů ST 16:15-17:45 Areál Vltavanů 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196101 Plastikoví modeláři ÚT 14:30 HC4 - Pavilon A ÚT 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196102 Plastikoví modeláři ÚT 17:00 HC4 - Pavilon A ÚT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192501 Simply dance - irské tance klub Amfora NE 17:00-18:30 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191303 Sportovní přípravka (5-7 let) Út 15,30 Praha ÚT 15:30-16:30 Praha 2300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191801 Sportovní turistika Praha ST 15:00-18:00 Praha 2000 Kč Podrobnosti
191203 Stolní tenis I klub Amfora ÚT 14:30-15:30 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191204 Stolní tenis II klub Amfora ÚT 15:30-16:30 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti
191201 Stolní tenis III klub Amfora ČT 14:30-15:30 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti
191202 Stolní tenis IV klub Amfora ČT 15:30-16:30 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191502 Šachy - mírně pokročilí HC4 - Pavilon D ÚT 16:30-18:00 HC4 - Pavilon D 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193201 Šikovné prstíčky HC4 - Pavilon D ÚT 15:30-16:30 HC4 - Pavilon D 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194001 TÁBOROVÁ KYTARA 1 - začátečníci HC4 - Pavilon D ST 14:00-14:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
194002 TÁBOROVÁ KYTARA 2 - mírně pokročilí HC4 - Pavilon D ST 14:45-15:30 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
194003 TÁBOROVÁ KYTARA 3 - začátečníci HC4 - Pavilon D ST 15:30-16:15 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194004 TÁBOROVÁ KYTARA 4 - začátečníci HC4 - Pavilon D ST 16:15-17:00 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
194005 TÁBOROVÁ KYTARA 5 - POKROČILÍ HC4 - Pavilon D ST 17:00-17:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
191207 Tenis pokročilí HC I ST 17 hod. HC4 - Hala, hřiště ST 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191213 Tenis pokročilí HC II ČT 17 hod. HC4 - Hala, hřiště ČT 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191215 Tenis pokročilí HC III PÁ 16 hod. HC4 - Hala, hřiště PÁ 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
191216 Tenis pokročilí HC III PÁ 17 hod. HC4 - Hala, hřiště PÁ 17:00-18:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
191206 Tenis začátečníci HC I ST 16 hod. HC4 - Hala, hřiště ST 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
191212 Tenis začátečníci HC II ČT 16 hod. HC4 - Hala, hřiště ČT 16:00-17:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
191214 Tenis začátečníci HC III PÁ 15 hod. HC4 - Hala, hřiště PÁ 15:00-16:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
191205 Tenisová školka HC I ST 15 hod. HC4 - Hala, hřiště ST 15:00-16:00 HC4 - Hala, hřiště 3600 Kč Podrobnosti
193212 Textilní tvorba ST - MONIKA HC4 - Pavilon B ST 17:15-19:15 HC4 - Pavilon B 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192506 TSA společenské tance - děti klub Amfora ÚT 16:30-17:30 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti
197201 Vaření čtvrtek klub Amfora ČT 16:00-17:30 klub Amfora 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
197202 Vaření úterý klub Amfora ÚT 16:00-17:30 klub Amfora 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191109 Volejbal ČT 18:00 hod 10-14 let HC4 - Hala, hřiště ČT 18:00-19:00 HC4 - Hala, hřiště 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191106 Volejbal PÁ 16,00 hod zač. a mírně pokr. Praha PÁ 16:00-18:00 Praha 2600 Kč Podrobnosti
191107 Volejbal PÁ 18,00 hod pokročilí Praha PÁ 18:00-20:00 Praha 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191103 Volejbal PO 16,30 hod začátečníci HC4 - Hala, hřiště PO 16:30-18:00 HC4 - Hala, hřiště 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191104 Volejbal PO 18:00 hod pokročilí HC4 - Hala, hřiště PO 18:00-20:00 HC4 - Hala, hřiště 2600 Kč Podrobnosti
191105 Volejbal ST 18:30 hod pokročilí HC4 - Hala, hřiště ST 18:30-20:30 HC4 - Hala, hřiště 2600 Kč Podrobnosti
197706 Všeználek 1. ÚT HC4 - Pavilon D ÚT 16:00-17:30 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti
197707 Všeználek 2. ST HC4 - Pavilon D ST 16:00-17:30 HC4 - Pavilon D 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193215 VÝTVARKA - ČT mládež NATALKA HC4 - Pavilon B ČT 17:15-19:15 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193213 VÝTVARKA - ČT školáci ELIŠKA HC4 - Pavilon B ČT 13:45-15:45 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193214 VÝTVARKA - ČT školáci NATÁLKA HC4 - Pavilon B ČT 15:00-17:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193205 VÝTVARKA - PO mladší školáci s PÁJOU HC4 - Pavilon B PO 16:00-18:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193211 VÝTVARKA - ST komiksová výtvarka MONIKA HC4 - Pavilon B ST 15:15-17:15 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193209 VÝTVARKA - ST mladší školáci NATÁLKA HC4 - Pavilon B ST 13:30-15:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193208 VÝTVARKA - ST prvňáci NATÁLKA HC4 - Pavilon B ST 15:45-17:15 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193206 VÝTVARKA - ÚT nejmladší školáci JANA HC4 - Pavilon B ÚT 13:45-15:15 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193207 VÝTVARKA - ÚT starší školáci JANA HC4 - Pavilon B ÚT 15:30-17:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti
193221 VÝTVARKA - ÚT školáci ELIŠKA HC4 - Pavilon B ÚT 15:00-17:00 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196601 Youtubering I HC4 - Pavilon A PO 18:00-19:30 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196602 Youtubering II HC4 - Pavilon A ÚT 17:30-19:00 HC4 - Pavilon A 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196203 Železniční modeláři ČT 14:30 začátečníci HC4 - Pavilon A ČT 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196204 Železniční modeláři ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-20:00 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196201 Železniční modeláři ST 14:30 začátečníci HC4 - Pavilon A ST 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196202 Železniční modeláři ST 17:00 HC4 - Pavilon A ST 17:00-20:00 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení