Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
186501 3D Tisk ČT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182001 AD company Street dance děti I Amfora - velký sál PO 16:00-17:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182103 AD company street dance HVK I Amfora - velký sál PO 19:00-20:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182201 AD company Street dance HVK II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 19:00-20:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
182101 AD company Street dance junior I Amfora - velký sál PO 17:30-19:00 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182102 AD company Street dance junior II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 17:30-19:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
181901 Aerobic HC 4 - pavilon C tělocvična ST 15:00-16:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti
182204 AMF dance Amfora - malý sál ÚT 19:00-20:30 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
185003 Angličtina-ELEMENTARY/falešní začáteč. HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185006 Angličtina-INTERMEDIATE/středně pokroč HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185004 Angličtina-PRE-INTERMEDIATE/mírně pokroč HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185005 Angličtina-UPPER INTERMEDIAT/pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181205 Badminton 15+ HC 4 - hřiště PO 19:45-20:45 HC 4 - hřiště 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181206 Badminton 4.-6.tř HC 4 - hřiště ÚT 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181207 Badminton 7.-9.tř HC 4 - hřiště ÚT 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
184201 BICÍ HC 4 - Bartákova ÚT 16:00-19:00 HC 4 - Bartákova 3500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181601 Cyklistický kroužek HC 4 - Bartákova ST 16:00-18:30 HC 4 - Bartákova 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186402 Elektrotechnika II ST 15:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 15:30-17:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1800 Kč Podrobnosti
185007 Francouština pro starší děti a mládež HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti
182105 Hip hop junior - soutěžní sk. I PO HC 4 - pavilon C tělocvična PO 17:30-19:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
182106 Hip hop junior - soutěžní sk. II ST Amfora - velký sál ST 17:30-19:00 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
184001 Hra na UKULELE 1 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 17:00-17:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184009 Hra na UKULELE 2 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 17:45-18:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184010 Hra na UKULELE 3 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 18:30-19:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
181702 In-line bruslení areál Vltavanů ÚT 16:00-17:30 areál Vltavanů 1500 Kč Podrobnosti
182501 Irské tance (hard shoes) Amfora - malý sál ČT 17:00-19:15 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti
182205 Irské tance(soft shoes)mírně pokr.+pokr. Amfora - malý sál ÚT 16:00-17:45 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti
181006 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181007 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181004 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181005 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181002 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181003 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
183008 Keramika pro děti a mládež ČT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183004 Keramika pro děti a mládež PO 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí PO 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183006 Keramika pro děti a mládež ST 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ST 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183007 Keramika pro děti a mládež ST 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183005 Keramika pro děti a mládež ÚT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183401 Klasická animace, filmový trik HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 16:00-18:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2500 Kč Podrobnosti
184003 Klavír klasický PO HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 15:30-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 3600 Kč Podrobnosti
184301 Klavír klasický/jazzový 1 HC 4 - Bartákova ST 13:15-17:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
184302 Klavír klasický/jazzový 2 HC 4 - Bartákova ČT 14:00-18:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
187704 Klub přírodovědců HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2800 Kč Podrobnosti
183304 Kouzelnický kroužek HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 17:00-19:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3000 Kč Podrobnosti
186506 LEGO robotické - soutěžní tým pro FLL 1. HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 16:30-19:30, NE 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 3200 Kč Podrobnosti
186503 LEGO robotické II - PO 16,30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186504 LEGO robotické III - ČT 14:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186505 LEGO robotické IV - ČT 17:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186306 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186301 Letečtí modeláři PO 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186304 Letečtí modeláři ST 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186305 Letečtí modeláři ST 16:15 HC 4 - pavilon A přízemí ST 16:15-18:30 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186302 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186303 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
181407 Lezecká stěna - pokročilí ÚT 18:30-20:00 HC 4 - lezecká stěna ÚT 18:30-20:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181411 Lezecká stěna ČT 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ČT 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181412 Lezecká stěna ČT 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ČT 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181413 Lezecká stěna ČT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna ČT 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181414 Lezecká stěna PÁ 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna PÁ 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181415 Lezecká stěna PÁ 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna PÁ 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181401 Lezecká stěna PO 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna PO 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181402 Lezecká stěna PO 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna PO 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181403 Lezecká stěna PO 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna PO 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181408 Lezecká stěna ST 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ST 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181409 Lezecká stěna ST 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ST 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181410 Lezecká stěna ST 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna ST 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181404 Lezecká stěna ÚT 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ÚT 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181405 Lezecká stěna ÚT 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ÚT 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181406 Lezecká stěna ÚT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna ÚT 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181108 Malý fotbal HC 4 - Bartákova ČT 19:30-21:00 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
181103 Míčové hry pro děti 10-13 let PJZŠ Horáčkova PO 15:30-16:30 PJZŠ Horáčkova 1800 Kč Podrobnosti
186802 Minecraft ST 16:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ST 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti
186801 Minecraft ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti
182110 Mix dance junior Amfora - malý sál PO 17:30-19:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
183211 Módní návrhářství HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 17:15-19:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
186101 Plastikoví modeláři ÚT 14:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186102 Plastikoví modeláři ÚT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
184008 ROCKOVÁ KYTARA HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 19:15-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182107 Simply dance - irské tance Amfora - Pujmanové NE 17:00-18:30 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti
181801 Sportovní turistika HC 4 - Bartákova ST 15:00-18:00 HC 4 - Bartákova 1800 Kč Podrobnosti
181201 Stolní tenis I Amfora - velký sál ÚT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181202 Stolní tenis II Amfora - velký sál ÚT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181203 Stolní tenis III Amfora - velký sál ČT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181204 Stolní tenis IV Amfora - velký sál ČT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181506 Šachy - mírně pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 16:30-18:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1800 Kč Podrobnosti
181001 Šerm - SSHŠ Fuente Ovejuna Amfora - velký sál PÁ 18:00-20:15 Amfora - velký sál 950 Kč Podrobnosti
184002 TÁBOROVÁ KYTARA 1 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 14:00-14:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184004 TÁBOROVÁ KYTARA 2 - mírně pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 14:45-15:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184005 TÁBOROVÁ KYTARA 3 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184006 TÁBOROVÁ KYTARA 4 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 16:15-17:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184007 TÁBOROVÁ KYTARA 5 - POKROČILÍ HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 17:00-17:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
182109 Taneční gymnastika Amfora - Pujmanové ČT 15:30-17:00 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti
181219 Tenis HC III PÁ 17 hod. HC 4 - hřiště PÁ 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181212 Tenis pokročilí HC I ST 17 hod. HC 4 - hřiště ST 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181215 Tenis pokročilí HC II ČT 17 hod. HC 4 - hřiště ČT 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181217 Tenis pokročilí HC III PÁ 16 hod. HC 4 - hřiště PÁ 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181211 Tenis začátečníci HC I ST 16 hod. HC 4 - hřiště ST 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 2200 Kč Podrobnosti
181214 Tenis začátečníci HC II ČT 16 hod. HC 4 - hřiště ČT 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181216 Tenis začátečníci HC III PÁ 15 hod. HC 4 - hřiště PÁ 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
187805 Vaření čtvrtek Amfora - Pujmanové ČT 16:00-17:30 Amfora - Pujmanové 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187806 Vaření děti ÚT Amfora - Pujmanové ÚT 18:00-19:30 Amfora - Pujmanové 2500 Kč Podrobnosti
181109 Volejbal ČT 18:00 hod 10-14 let HC 4 - hřiště ČT 18:00-19:00 HC 4 - hřiště 2000 Kč Podrobnosti
181106 Volejbal PÁ 16,00 hod zač. a mírně pokr. HC 4 - Bartákova PÁ 16:00-18:00 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
181107 Volejbal PÁ 17,30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova PÁ 18:00-20:00 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
181101 Volejbal PO 16,00 hod začátečníci HC 4 - hřiště PO 16:00-17:30 HC 4 - hřiště 2000 Kč Podrobnosti
181104 Volejbal PO 17:30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova PO 17:30-19:30 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
181105 Volejbal ST 18:30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova ST 18:30-20:30 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
183216 VÝTVARKA - ČT - mládež - přípravka HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 17:15-19:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2800 Kč Podrobnosti
183203 VÝTVARNÝ KURZ - KATKA Po HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 18:00-20:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
183214 VÝTVARNÝ KURZ Čt RADKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 18:00-20:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
186602 Youtubering pokročilí HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 19:00-20:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2500 Kč Podrobnosti
186601 Youtubering začátečníci HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro PO 18:00-19:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2600 Kč Podrobnosti
182202 Zumba čtvrtek Amfora - velký sál ČT 19:00-20:00 Amfora - velký sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182203 Zumba pondělí Amfora - malý sál PO 19:00-20:30 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti
186203 Železniční modeláři ČT 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186204 Železniční modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186201 Železniční modeláři ST 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186202 Železniční modeláři ST 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení