Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
186501 3D Tisk ČT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182103 AD company street dance HVK I Amfora - velký sál PO 19:00-20:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182201 AD company Street dance HVK II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 19:00-20:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182204 AMF dance Amfora - malý sál ÚT 19:00-20:30 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185003 Angličtina-ELEMENTARY/falešní začáteč. HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185006 Angličtina-INTERMEDIATE/středně pokroč HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185004 Angličtina-PRE-INTERMEDIATE/mírně pokroč HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185005 Angličtina-UPPER INTERMEDIAT/pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
184201 BICÍ HC 4 - Bartákova ÚT 16:00-19:00 HC 4 - Bartákova 3500 Kč Podrobnosti
183303 Divadelní soubor Nahoďto HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ST 18:00-20:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 2800 Kč Podrobnosti
183001 Dopolední kurz keramiky HC 4 - pavilon B přízemí ČT 09:30-11:30 HC 4 - pavilon B přízemí 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182111 Fitness dance Amfora - malý sál ST 19:30-20:30 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185008 Francouština pro dospělé začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
184001 Hra na UKULELE 1 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 17:00-17:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184009 Hra na UKULELE 2 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 17:45-18:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184010 Hra na UKULELE 3 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 18:30-19:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
182206 I my to dokážeme Amfora - velký sál ÚT 19:00-20:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182501 Irské tance (hard shoes) Amfora - malý sál ČT 17:00-19:15 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182207 Irské tance (soft shoes/céilí) dospělí Amfora - Pujmanové ČT 19:15-20:30 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182205 Irské tance(soft shoes)mírně pokr.+pokr. Amfora - malý sál ÚT 16:00-18:15 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181503 Jóga I úterý Amfora - malý sál ÚT 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
181504 Jóga II středa Amfora - malý sál ST 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181505 Jóga III čtvrtek Amfora - malý sál ČT 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181502 Jóga pro dospělé se Štěpánkou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 19:00-20:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 2800 Kč Podrobnosti
181006 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181007 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181004 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181005 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181002 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181003 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183009 Keramika pro (pra)rodiče s dětmi ÚT14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183010 Keramika pro dospělé PO HC 4 - pavilon B přízemí PO 18:00-20:00 HC 4 - pavilon B přízemí 3300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183012 Keramika pro dospělé ST HC 4 - pavilon B přízemí ST 17:30-19:30 HC 4 - pavilon B přízemí 3300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183011 Keramika pro dospělé ÚT HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 18:00-20:00 HC 4 - pavilon B přízemí 3300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
184003 Klavír klasický PO HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 15:30-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 3600 Kč Podrobnosti
184301 Klavír klasický/jazzový 1 HC 4 - Bartákova ST 13:15-17:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
184302 Klavír klasický/jazzový 2 HC 4 - Bartákova ČT 14:00-18:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
183304 Kouzelnický kroužek HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 17:00-19:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3000 Kč Podrobnosti
187601 Kurz relaxace Amfora - Pujmanové ÚT 17:00-18:00 Amfora - Pujmanové 0 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186503 LEGO robotické II - PO 16,30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186504 LEGO robotické III - ČT 14:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186505 LEGO robotické IV - ČT 17:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186306 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186301 Letečtí modeláři PO 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186304 Letečtí modeláři ST 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186305 Letečtí modeláři ST 16:15 HC 4 - pavilon A přízemí ST 16:15-18:30 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186302 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186303 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181407 Lezecká stěna - pokročilí ÚT 18:30-20:00 HC 4 - lezecká stěna ÚT 18:30-20:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181108 Malý fotbal HC 4 - Bartákova ČT 19:30-21:00 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186802 Minecraft ST 16:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ST 16:00-18:15 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186801 Minecraft ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti
186702 PC pro mírně pokročilé HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 10:00-11:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 350 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186703 PC pro začátečníky HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ST 12:30-13:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1000 Kč Podrobnosti
186101 Plastikoví modeláři ÚT 14:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186102 Plastikoví modeláři ÚT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187804 Senior hobby klub Amfora - Pujmanové ČT 09:00-11:30 Amfora - Pujmanové 0 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182107 Simply dance - irské tance Amfora - Pujmanové NE 17:00-18:30 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181218 Stolní tenis pro seniory Amfora - velký sál ÚT 08:30-10:45 Amfora - velký sál 1000 Kč Podrobnosti
181001 Šerm - SSHŠ Fuente Ovejuna Amfora - velký sál PÁ 18:00-20:15 Amfora - velký sál 950 Kč Podrobnosti
182503 TSA společenské tance - HVK, dospělí Amfora - velký sál ÚT 18:00-19:00 Amfora - velký sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181106 Volejbal PÁ 16,00 hod zač. a mírně pokr. HC 4 - Bartákova PÁ 16:00-17:30 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181107 Volejbal PÁ 17,30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova PÁ 17:30-19:00 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
181104 Volejbal PO 17:30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova PO 17:30-19:30 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
181105 Volejbal ST 18:30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova ST 18:30-20:30 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
183203 VÝTVARNÝ KURZ - KATKA Po HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 18:00-20:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
183214 VÝTVARNÝ KURZ Čt RADKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 18:00-20:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
182202 Zumba čtvrtek Amfora - velký sál ČT 19:00-20:00 Amfora - velký sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182203 Zumba pondělí Amfora - malý sál PO 19:00-20:30 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti
186203 Železniční modeláři ČT 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186204 Železniční modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186201 Železniční modeláři ST 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186202 Železniční modeláři ST 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení