Kroužky

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
190121 15.6.2019 ZAHÁJENÍ ONLINE ZÁPISŮ HC4 - Pavilon B HC4 - Pavilon B 0 Kč Podrobnosti
196501 3D Tisk ČT 16:30 HC4 - Pavilon A ČT 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
195002 Angličtina-ELEMENTARY/falešní začáteč. HC4 - Pavilon D PO 18:00-19:30 HC4 - Pavilon D 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
195005 Angličtina-INTERMEDIATE/středně pokroč HC4 - Pavilon D ÚT 19:30-21:00 HC4 - Pavilon D 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
195003 Angličtina-PRE-INTERMEDIATE/mírně pokroč HC4 - Pavilon D PO 19:30-21:00 HC4 - Pavilon D 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
195004 Angličtina-UPPER INTERMEDIAT/pokročilí HC4 - Pavilon D ÚT 18:00-19:30 HC4 - Pavilon D 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194201 BICÍ HC4 - Pavilon A ÚT 16:00-19:00 HC4 - Pavilon A 3600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193301 Divadelní soubor Nahoďto HC4 - Pavilon D ST 18:00-20:00 HC4 - Pavilon D 2900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193001 Dopolední kurz keramiky HC4 - Pavilon B ČT 09:30-11:30 HC4 - Pavilon B 3400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
195008 Francouzština pro dospělé začátečníci HC4 - Pavilon D ST 19:30-21:00 HC4 - Pavilon D 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194007 Hra na UKULELE 1 HC4 - Pavilon D ČT 17:00-17:45 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
194008 Hra na UKULELE 2 HC4 - Pavilon D ČT 17:45-18:30 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti
194009 Hra na UKULELE 3 HC4 - Pavilon D ČT 18:30-19:15 HC4 - Pavilon D 2250 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192204 I my to dokážeme klub Amfora ÚT 19:15-20:45 klub Amfora 2300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192503 Irské společenské tance zač. dospělí klub Amfora ČT 18:30-20:00 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192502 Irské tance (hard shoes)- pokročilí klub Amfora ČT 16:30-18:30 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192505 Irské tance(soft shoes)pokročilí klub Amfora ÚT 16:00-18:00 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191504 Jóga I úterý klub Amfora ÚT 09:30-11:00 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191503 Jóga II středa klub Amfora ST 09:30-11:00 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti
191505 Jóga III čtvrtek klub Amfora ČT 09:30-11:00 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191006 Karate A HC4 - Pavilon C ÚT 18:00-19:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191007 Karate A HC4 - Pavilon C ČT 18:00-19:30 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191005 Karate B HC4 - Pavilon C ČT 17:00-18:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191002 Karate C - začátečníci HC4 - Pavilon C ÚT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191003 Karate C - začátečníci HC4 - Pavilon C ČT 16:00-17:00 HC4 - Pavilon C 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193010 Keramika pro dospělé PO HC4 - Pavilon B PO 18:00-20:00 HC4 - Pavilon B 3400 Kč Podrobnosti
193012 Keramika pro dospělé ST HC4 - Pavilon B ST 17:30-19:30 HC4 - Pavilon B 3400 Kč Podrobnosti
193011 Keramika pro dospělé ÚT HC4 - Pavilon B ÚT 18:00-20:00 HC4 - Pavilon B 3400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194305 Klavír klasický PO HC4 - Pavilon D PO 15:30-20:00 HC4 - Pavilon D 3700 Kč Podrobnosti
194302 Klavír klasický ÚT HC4 - Pavilon D ÚT 16:15-20:00 HC4 - Pavilon D 3700 Kč Podrobnosti
194303 Klavír klasický/jazzový 1 HC4 - Pavilon A ST 13:15-17:00 HC4 - Pavilon A 3700 Kč Podrobnosti
194304 Klavír klasický/jazzový 2 HC4 - Pavilon A ČT 14:00-18:00 HC4 - Pavilon A 3700 Kč Podrobnosti
197001 Klub maminek cvičení klub Amfora ST 09:00-09:45 klub Amfora 1600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
197807 Klub podle Tiffanyho II klub Amfora ÚT 10:00-11:30 klub Amfora 1400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
197601 Kurz dějin umění klub Amfora ÚT 18:30-19:30 klub Amfora 900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196701 Kurz PC pro úplné začátečníky HC4 - Pavilon A ČT 10:00-11:00 HC4 - Pavilon A 0 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196306 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196301 Letečtí modeláři PO 16:30 HC4 - Pavilon A PO 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196304 Letečtí modeláři ST 14:00 HC4 - Pavilon A ST 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196305 Letečtí modeláři ST 16:15 HC4 - Pavilon A ST 16:15-18:30 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196302 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC4 - Pavilon A ÚT 14:00-16:15 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196303 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC4 - Pavilon A ÚT 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191407 Lezecká stěna - pokročilí ÚT 18:30-20:00 HC4 - Pavilon B ÚT 18:30-20:00 HC4 - Pavilon B 2600 Kč Podrobnosti
191108 Malý fotbal Praha ČT 19:30-21:00 Praha 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196802 Minecraft ST 16:00 HC4 - Pavilon A ST 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196801 Minecraft ÚT 16:30 HC4 - Pavilon A ÚT 16:30-18:45 HC4 - Pavilon A 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191506 Pilates clinic HC4 - Pavilon C ČT 19:45-20:45 HC4 - Pavilon C 2200 Kč Podrobnosti
196101 Plastikoví modeláři ÚT 14:30 HC4 - Pavilon A ÚT 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196102 Plastikoví modeláři ÚT 17:00 HC4 - Pavilon A ÚT 17:00-19:15 HC4 - Pavilon A 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
194010 ROCKOVÁ KYTARA HC4 - Pavilon D ČT 19:15-20:00 HC4 - Pavilon D 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192501 Simply dance - irské tance klub Amfora NE 17:00-18:30 klub Amfora 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191217 Stolní tenis pro seniory klub Amfora ÚT 08:30-10:45 klub Amfora 1100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191001 Šerm - SSHŠ Fuente Ovejuna klub Amfora PÁ 18:00-20:15 klub Amfora 1500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192206 Tanec pro radost klub Amfora ÚT 18:00-19:15 klub Amfora 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192207 TSA společenské tance - HVK, dospělí klub Amfora ÚT 18:00-19:15 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191106 Volejbal PÁ 16,00 hod zač. a mírně pokr. Praha PÁ 16:00-18:00 Praha 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
191107 Volejbal PÁ 18,00 hod pokročilí Praha PÁ 18:00-20:00 Praha 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193218 VÝTVARKA - PO - přípravka NATÁLIE HC4 - Pavilon B PO 17:30-19:30 HC4 - Pavilon B 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193216 VÝTVARNÝ KURZ ČT dospělí HC4 - Pavilon B ČT 18:00-20:00 HC4 - Pavilon B 3400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
193217 VÝTVARNÝ KURZ ÚT zaměřený na figuru HC4 - Pavilon B ÚT 18:00-20:30 HC4 - Pavilon B 3700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192205 Zumba čtvrtek klub Amfora ČT 18:30-19:30 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
192203 Zumba pondělí klub Amfora PO 19:00-20:30 klub Amfora 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196203 Železniční modeláři ČT 14:30 začátečníci HC4 - Pavilon A ČT 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196204 Železniční modeláři ČT 17:00 HC4 - Pavilon A ČT 17:00-20:00 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
196201 Železniční modeláři ST 14:30 začátečníci HC4 - Pavilon A ST 14:30-16:45 HC4 - Pavilon A 2800 Kč Podrobnosti Online přihlášení