Sportovní soutěže

Kód Název Den pořádání Cena
169602 Malý fotbal III. kat chlapci 20.09.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169601 Atletický 4 boj 21.09.2016 08:00 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169603 Malý fotbal IV. kat chlapci 22.09.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169604 Přespolní běh I. - IV. kat. 04.10.2016 08:00 - 14:00 0 Kč Podrobnosti
169605 Florbal IV.kat chlapci 11.10.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169606 Florbal IV. kat. dívky 12.10.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169609 Stolní tenis III.kat. CH+D 02.11.2016 08:00 - 14:00 100 Kč Podrobnosti
169611 Basketbal IV.kat. chlapci 03.11.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169612 Basketbal IV.kat.dívky 08.11.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169610 Florbal III.kat.chlapci 22.11.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169613 chybně zadáno 28.11.2016 08:00 - 14:00 50 Kč Podrobnosti
169614 Florbal III.kat.dívky 02.12.2016 08:00 - 14:00 0 Kč Podrobnosti
169615 Florbal II.kat.mix 06.12.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169617 Házená IV.kat.chlapci 12.12.2016 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169618 Basketbal III.kat.chlapci 08.02.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169619 Basketbal III.kat.dívky 14.02.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169620 Házená III.kat.chlapci 27.03.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169621 Volejbal IV.kat.dívky 28.03.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169622 Volejbal IV.kat.chlapci 03.04.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169624 McDonald´s cup kat.A 19.04.2017 08:00 - 14:00 200 Kč Podrobnosti
169625 McDonald´s cup kat.B 20.04.2017 08:00 - 14:00 200 Kč Podrobnosti
169037 Modelářská soutěž Vosí liga 22.04.2017 07:30 - 17:00 200 Kč Podrobnosti
169623 Softbal III.-IV.kat.MIX 24.04.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169628 Pohár Rozhlasu IV.chlapci,III.dívky 27.04.2017 08:00 - 14:00 0 Kč Podrobnosti
169629 Pohár Rozhlasu IV.dívky,III.chlapci 28.04.2017 08:00 - 14:00 0 Kč Podrobnosti
169626 Přehazovaná III.kat. 02.05.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169627 Vybíjená II.kat.MIX 16.05.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169630 Vybíjená 6.tř.dívky 24.05.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti
169631 Vybíjená 6.tř.chlapci 30.05.2017 08:00 - 14:00 300 Kč Podrobnosti

Předmětové soutěže

Kód Název Den pořádání Cena
169518 TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ PŘEDMĚTOVÝCH SOUTĚŽÍ 0 Kč Podrobnosti
169510 Matematická olympiáda Z9,5 OK 24.01.2017 08:15 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169501 Německý jazyk OK ZŠ 07.02.2017 08:00 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169502 Německý jazyk OK SŠ 08.02.2017 08:15 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169508 Zeměpisná olympiáda OK 21.02.2017 08:00 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169503 Anglický jazyk OK ZŠ 22.02.2017 07:45 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169505 Anglický jazyk OK SŠ 23.02.2017 07:45 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169515 Aplikovaný software OK 28.02.2017 08:30 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169509 Chemická olympiáda OK 06.03.2017 08:30 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169507 Soutěž v programování OK 08.03.2017 14:00 - 18:00 0 Kč Podrobnosti
169504 Anglický jazyk KK ZŠ 22.03.2017 08:00 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169506 Anglický jazyk KK SŠ 23.03.2017 07:45 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169512 Fyzikální olympiáda OK 23.03.2017 08:30 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169516 Tvorba www.stránek OK 30.03.2017 14:00 - 18:00 0 Kč Podrobnosti
169511 Matematická olympiáda Z6,7,8 OK 04.04.2017 08:15 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169513 Pythagoriáda 5.,6.,7.,8.ročník OK 16.05.2017 08:15 - 15:00 0 Kč Podrobnosti
169514 Archimediáda OK 17.05.2017 08:30 - 15:00 0 Kč Podrobnosti