KROUŽKY

Kód Název Místo Den pořádání Místo Cena
186501 3D Tisk ČT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182001 AD company Street dance děti I Amfora - velký sál PO 16:00-17:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182002 AD company Street dance děti II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
182103 AD company street dance HVK I Amfora - velký sál PO 19:00-20:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182201 AD company Street dance HVK II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 19:00-20:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
182101 AD company Street dance junior I Amfora - velký sál PO 17:30-19:00 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182102 AD company Street dance junior II HC 4 - pavilon C tělocvična ST 17:30-19:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
181901 Aerobic HC 4 - pavilon C tělocvična ST 15:00-16:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti
182204 AMF dance Amfora - malý sál ÚT 19:00-20:30 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185002 Angličtina pro předškoláky - pokračující HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 16:00-16:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185001 Angličtina pro předškoláky - začátečníci HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:00-15:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 1700 Kč Podrobnosti
185003 Angličtina-ELEMENTARY/falešní začáteč. HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185006 Angličtina-INTERMEDIATE/středně pokroč HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185004 Angličtina-PRE-INTERMEDIATE/mírně pokroč HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185005 Angličtina-UPPER INTERMEDIAT/pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181205 Badminton 15+ HC 4 - hřiště PO 19:45-20:45 HC 4 - hřiště 3000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181206 Badminton 4.-6.tř HC 4 - hřiště ÚT 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181207 Badminton 7.-9.tř HC 4 - hřiště ÚT 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
184201 BICÍ HC 4 - Bartákova ÚT 16:00-19:00 HC 4 - Bartákova 3500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187112 CPD Sedmikráska - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 1. patro herna PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 13000 Kč Podrobnosti
187118 CPD Sluníčko - celotýdenní HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 08:00-13:00, ÚT 08:00-13:00, ST 08:00-13:00, ČT 08:00-13:00, PÁ 08:00-13:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 13000 Kč Podrobnosti
187101 CPD Vodníček - celotýdenní areál Vltavanů PO 08:00-13:00 areál Vltavanů 13000 Kč Podrobnosti
181302 Cvičení pro rodiče a děti HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 10:00-11:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181601 Cyklistický kroužek HC 4 - Bartákova ST 16:00-18:30 HC 4 - Bartákova 2200 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182003 Disco a street dance děti Amfora - velký sál ST 16:30-17:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
182104 Disco dance - Amfora Stars Amfora - malý sál ST 18:00-19:30 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
183303 Divadelní soubor Nahoďto HC 4 - pavilon D - 1. patro herna ST 18:00-20:00 HC 4 - pavilon D - 1. patro herna 2800 Kč Podrobnosti
183001 Dopolední kurz keramiky HC 4 - pavilon B přízemí ČT 09:30-11:30 HC 4 - pavilon B přízemí 1900 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186401 Elektrotechnika I ST 14:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 14:00-15:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1800 Kč Podrobnosti
186402 Elektrotechnika II ST 15:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 15:30-17:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 1800 Kč Podrobnosti
185008 Francouština pro dospělé začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 19:30-21:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti Online přihlášení
185007 Francouština pro starší děti a mládež HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 18:00-19:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2600 Kč Podrobnosti
182105 Hip hop junior - soutěžní sk. I PO HC 4 - pavilon C tělocvična PO 17:30-19:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1800 Kč Podrobnosti
182106 Hip hop junior - soutěžní sk. II ST Amfora - velký sál ST 17:30-19:00 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
184101 Hra na flétnu 1 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 14:00-14:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1850 Kč Podrobnosti
184102 hra na flétnu 2 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 14:45-15:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1850 Kč Podrobnosti
184001 Hra na UKULELE 1 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 17:00-17:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184009 Hra na UKULELE 2 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 17:45-18:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184010 Hra na UKULELE 3 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 18:30-19:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
182206 I my to dokážeme Amfora - velký sál ÚT 19:00-20:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181702 In-line bruslení areál Vltavanů ÚT 16:00-17:30 areál Vltavanů 1500 Kč Podrobnosti
182501 Irské tance (hard shoes) Amfora - malý sál ČT 17:00-19:15 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182205 Irské tance(soft shoes)mírně pokr.+pokr. Amfora - malý sál ÚT 16:00-17:45 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181503 Jóga I úterý Amfora - malý sál ÚT 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
181504 Jóga II středa Amfora - malý sál ST 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
181505 Jóga III čtvrtek Amfora - malý sál ČT 09:30-11:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
181502 Jóga pro dospělé se Štěpánkou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál PO 19:00-20:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 2800 Kč Podrobnosti
181006 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181007 Karate A HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 18:00-19:15 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181004 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181005 Karate B HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 17:00-18:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181002 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ÚT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
181003 Karate C - začátečníci HC 4 - pavilon C tělocvična ČT 16:00-17:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 2200 Kč Podrobnosti
183009 Keramika pro (pra)rodiče s dětmi ÚT14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2500 Kč Podrobnosti
183008 Keramika pro děti a mládež ČT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183004 Keramika pro děti a mládež PO 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí PO 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183006 Keramika pro děti a mládež ST 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ST 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183007 Keramika pro děti a mládež ST 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ST 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183005 Keramika pro děti a mládež ÚT 16:00 HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183010 Keramika pro dospělé PO HC 4 - pavilon B přízemí PO 18:00-20:00 HC 4 - pavilon B přízemí 3300 Kč Podrobnosti
183012 Keramika pro dospělé ST HC 4 - pavilon B přízemí ST 17:30-19:30 HC 4 - pavilon B přízemí 3300 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183011 Keramika pro dospělé ÚT HC 4 - pavilon B přízemí ÚT 18:00-20:00 HC 4 - pavilon B přízemí 3300 Kč Podrobnosti
183003 Keramika pro předškoláky ČT 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí ČT 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti
183002 Keramika pro školáky PO 14:30 HC 4 - pavilon B přízemí PO 14:30-16:00 HC 4 - pavilon B přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183401 Klasická animace, filmový trik HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 16:00-18:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2500 Kč Podrobnosti
184003 Klavír klasický PO HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna PO 15:30-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 3600 Kč Podrobnosti
184303 Klavír klasický ÚT HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 16:15-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 3600 Kč Podrobnosti
184301 Klavír klasický/jazzový 1 HC 4 - Bartákova ST 13:15-17:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
184302 Klavír klasický/jazzový 2 HC 4 - Bartákova ČT 14:00-18:00 HC 4 - Bartákova 3600 Kč Podrobnosti
187120 Klub Kopretina - čtvrtek Amfora - velký sál ČT 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
187121 Klub Kopretina - pátek Amfora - velký sál PÁ 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
187119 Klub Kopretina - pondělí Amfora - velký sál PO 09:00-12:00 Amfora - velký sál 5000 Kč Podrobnosti
187122 Klub Kopretina - třídenní Amfora - velký sál PO 09:00-12:00, PÁ 09:00-12:00, ČT 09:00-12:00 Amfora - velký sál 13000 Kč Podrobnosti
187001 Klub maminek cvičení Amfora - Pujmanové ST 09:00-09:45 Amfora - Pujmanové 1500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187704 Klub přírodovědců HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ČT 16:00-17:30 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2800 Kč Podrobnosti
183304 Kouzelnický kroužek HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 17:00-19:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3000 Kč Podrobnosti
187601 Kurz relaxace Amfora - Pujmanové ÚT 17:00-18:00 Amfora - Pujmanové 0 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186506 LEGO robotické - soutěžní tým pro FLL 1. HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ST 16:30-19:30, NE 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 3200 Kč Podrobnosti
186502 LEGO robotické I - PO 14,15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 14:15-16:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186503 LEGO robotické II - PO 16,30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186504 LEGO robotické III - ČT 14:30 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186505 LEGO robotické IV - ČT 17:00 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A učebna 2.patro 2200 Kč Podrobnosti
186306 Letečtí modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186301 Letečtí modeláři PO 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí PO 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186304 Letečtí modeláři ST 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186305 Letečtí modeláři ST 16:15 HC 4 - pavilon A přízemí ST 16:15-18:30 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186302 Letečtí modeláři ÚT 14:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:00-16:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
186303 Letečtí modeláři ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
181407 Lezecká stěna - pokročilí ÚT 18:30-20:00 HC 4 - lezecká stěna ÚT 18:30-20:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181411 Lezecká stěna ČT 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ČT 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181412 Lezecká stěna ČT 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ČT 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181413 Lezecká stěna ČT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna ČT 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181414 Lezecká stěna PÁ 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna PÁ 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181415 Lezecká stěna PÁ 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna PÁ 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181401 Lezecká stěna PO 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna PO 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181402 Lezecká stěna PO 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna PO 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181403 Lezecká stěna PO 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna PO 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181408 Lezecká stěna ST 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ST 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181409 Lezecká stěna ST 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ST 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181410 Lezecká stěna ST 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna ST 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181404 Lezecká stěna ÚT 14:00 - 15:30 HC 4 - lezecká stěna ÚT 14:00-15:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181405 Lezecká stěna ÚT 15:30 - 17:00 HC 4 - lezecká stěna ÚT 15:30-17:00 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181406 Lezecká stěna ÚT 17:00-18:30 POKROČILÍ HC 4 - lezecká stěna ÚT 17:00-18:30 HC 4 - lezecká stěna 2500 Kč Podrobnosti
181108 Malý fotbal HC 4 - Bartákova ČT 19:30-21:00 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
181103 Míčové hry pro děti 10-13 let PJZŠ Horáčkova PO 15:30-16:30 PJZŠ Horáčkova 1800 Kč Podrobnosti
181102 Míčové hry pro děti 7-9 let PJZŠ Horáčkova PO 16:30-17:30 PJZŠ Horáčkova 1800 Kč Podrobnosti
186802 Minecraft ST 16:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ST 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti
186801 Minecraft ÚT 16:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 16:30-18:45 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 1800 Kč Podrobnosti
182303 Mini tance Amfora - malý sál PO 15:15-16:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
187701 Mini Všeználek HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
187706 Mini Všeználek 2. HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ČT 14:00-15:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 1800 Kč Podrobnosti
182004 MIX dance děti Amfora - malý sál PO 16:00-17:30 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
182110 Mix dance junior Amfora - malý sál PO 17:30-19:00 Amfora - malý sál 1800 Kč Podrobnosti
183211 Módní návrhářství HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 17:15-19:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
182302 Muzikohrátky s pohádkou areál Vltavanů ST 14:00-15:00 areál Vltavanů 1800 Kč Podrobnosti Online přihlášení
183202 Pastelka - Výtvarný kroužek pro nejmenší areál Vltavanů PO 15:15-16:45 areál Vltavanů 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186702 PC pro mírně pokročilé HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ČT 10:00-11:00 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 350 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186101 Plastikoví modeláři ÚT 14:30 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186102 Plastikoví modeláři ÚT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ÚT 17:00-19:15 HC 4 - pavilon A přízemí 2100 Kč Podrobnosti
181501 Pohádková jóga s Majdou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ST 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
181305 POHYBOVÉ HRY PRO RODIČE S DĚTMI I. HC 4 - pavilon C tělocvična PÁ 10:30-11:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 0 Kč Podrobnosti
181307 POHYBOVÉ HRY PRO RODIČE S DĚTMI II. HC 4 - pavilon C tělocvična PÁ 10:30-11:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 0 Kč Podrobnosti
184008 ROCKOVÁ KYTARA HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ČT 19:15-20:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2700 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182301 Rytmika pro nejmenší s Markétou HC 4 - pavilon D - 2. patro sál ÚT 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro sál 1800 Kč Podrobnosti
181304 ŘÍKANKY PRO MAMINKY S MIMINKY I. HC 4 - pavilon C tělocvična ST 10:30-11:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 0 Kč Podrobnosti
181306 ŘÍKANKY PRO MAMINKY S MIMINKY II. HC 4 - pavilon C tělocvična ST 10:30-11:30 HC 4 - pavilon C tělocvična 0 Kč Podrobnosti
187804 Senior hobby klub Amfora - Pujmanové ČT 09:00-11:30 Amfora - Pujmanové 0 Kč Podrobnosti
182107 Simply dance - irské tance Amfora - Pujmanové NE 17:00-18:30 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187808 Skládání origami Amfora - Pujmanové ST 16:30-17:30 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti
181303 Sportovní přípravka (4-5 let) Po 15hod HC 4 - pavilon C tělocvična PO 15:00-16:00 HC 4 - pavilon C tělocvična 1900 Kč Podrobnosti
181301 Sportovní přípravka (5-7 let) Út 15,30 HC 4 - hřiště ÚT 15:30-16:30 HC 4 - hřiště 2200 Kč Podrobnosti
181801 Sportovní turistika HC 4 - Bartákova ST 15:00-18:00 HC 4 - Bartákova 1800 Kč Podrobnosti
181201 Stolní tenis I Amfora - velký sál ÚT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181202 Stolní tenis II Amfora - velký sál ÚT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181203 Stolní tenis III Amfora - velký sál ČT 14:30-15:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181204 Stolní tenis IV Amfora - velký sál ČT 15:30-16:30 Amfora - velký sál 1800 Kč Podrobnosti
181218 Stolní tenis pro seniory Amfora - velký sál ÚT 08:30-10:45 Amfora - velký sál 1000 Kč Podrobnosti
181506 Šachy - mírně pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 16:30-18:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 1800 Kč Podrobnosti
181001 Šerm - SSHŠ Fuente Ovejuna Amfora - velký sál PÁ 18:00-20:15 Amfora - velký sál 950 Kč Podrobnosti
183201 Šikovné prstíčky HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ÚT 15:30-16:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2400 Kč Podrobnosti
187801 Šikovný předškolák PO Amfora - Pujmanové PO 15:00-16:00 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti
187802 Šikovný předškolák ÚT Amfora - Pujmanové ÚT 13:15-14:15 Amfora - Pujmanové 1800 Kč Podrobnosti
184002 TÁBOROVÁ KYTARA 1 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 14:00-14:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184004 TÁBOROVÁ KYTARA 2 - mírně pokročilí HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 14:45-15:30 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184005 TÁBOROVÁ KYTARA 3 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 15:30-16:15 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184006 TÁBOROVÁ KYTARA 4 - začátečníci HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 16:15-17:00 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
184007 TÁBOROVÁ KYTARA 5 - POKROČILÍ HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna ST 17:00-17:45 HC 4 - pavilon D - 2. patro učebna 2150 Kč Podrobnosti
182109 Taneční gymnastika Amfora - Pujmanové ČT 15:30-17:00 Amfora - Pujmanové 2000 Kč Podrobnosti
181219 Tenis HC III PÁ 17 hod. HC 4 - hřiště PÁ 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
181212 Tenis pokročilí HC I ST 17 hod. HC 4 - hřiště ST 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181215 Tenis pokročilí HC II ČT 17 hod. HC 4 - hřiště ČT 17:00-18:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181217 Tenis pokročilí HC III PÁ 16 hod. HC 4 - hřiště PÁ 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181211 Tenis začátečníci HC I ST 16 hod. HC 4 - hřiště ST 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 2200 Kč Podrobnosti
181214 Tenis začátečníci HC II ČT 16 hod. HC 4 - hřiště ČT 16:00-17:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181216 Tenis začátečníci HC III PÁ 15 hod. HC 4 - hřiště PÁ 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181210 Tenisová školka HC I ST 15 hod. HC 4 - hřiště ST 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
181213 Tenisová školka HC II ČT 15 hod. HC 4 - hřiště ČT 15:00-16:00 HC 4 - hřiště 3500 Kč Podrobnosti
182503 TSA společenské tance - HVK, dospělí Amfora - velký sál ÚT 18:00-19:00 Amfora - velký sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187805 Vaření čtvrtek Amfora - Pujmanové ČT 16:00-17:30 Amfora - Pujmanové 2500 Kč Podrobnosti Online přihlášení
187806 Vaření děti ÚT Amfora - Pujmanové ÚT 18:00-19:30 Amfora - Pujmanové 2500 Kč Podrobnosti
181109 Volejbal ČT 18:00 hod 10-14 let HC 4 - hřiště ČT 18:00-19:00 HC 4 - hřiště 2000 Kč Podrobnosti
181106 Volejbal PÁ 16,00 hod zač. a mírně pokr. HC 4 - Bartákova PÁ 16:00-17:30 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
181107 Volejbal PÁ 17,30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova PÁ 17:30-19:00 HC 4 - Bartákova 2000 Kč Podrobnosti
181101 Volejbal PO 16,00 hod začátečníci HC 4 - hřiště PO 16:00-17:30 HC 4 - hřiště 2000 Kč Podrobnosti
181104 Volejbal PO 17:30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova PO 17:30-19:30 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
181105 Volejbal ST 18:30 hod pokročilí HC 4 - Bartákova ST 18:30-20:30 HC 4 - Bartákova 2500 Kč Podrobnosti
187702 Všeználek 1. PO HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna PO 15:15-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
187703 Všeználek 2. ST HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna ST 15:00-17:00 HC 4 - pavilon D - přízemí přírodovědná učebna 2400 Kč Podrobnosti
183216 VÝTVARKA - ČT - mládež - přípravka HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 17:15-19:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2800 Kč Podrobnosti
183212 VÝTVARKA - ČT - školáci ANIČKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 13:45-15:45 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183217 VÝTVARKA - ČT - školáci NATALKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 15:00-17:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183204 VÝTVARKA - PO - předškoláci s PÁJOU HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 13:45-15:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183205 VÝTVARKA - PO- nejmladší školáci s PÁJOU HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 15:30-17:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183209 VÝTVARKA - ST - mladší školáci NATALKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 13:30-15:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183208 VÝTVARKA - ST - předškoláčci NATALKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 15:45-17:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183210 VÝTVARKA - ST - školáci MONIKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 15:15-17:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183206 VÝTVARKA - ÚT - druháci-KATKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ÚT 14:30-16:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183207 VÝTVARKA - ÚT - starší- KATKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ÚT 16:00-18:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 2100 Kč Podrobnosti
183215 VÝTVARNÝ ATELIÉR PRO NEJMENŠÍ HC 4 - Pavilon B 2.patro ST 09:30-11:15 HC 4 - Pavilon B 2.patro 0 Kč Podrobnosti
183203 VÝTVARNÝ KURZ - KATKA Po HC 4 - Pavilon B 2.patro PO 18:00-20:30 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
183214 VÝTVARNÝ KURZ Čt RADKA HC 4 - Pavilon B 2.patro ČT 18:00-20:00 HC 4 - Pavilon B 2.patro 3400 Kč Podrobnosti
186602 Youtubering pokročilí HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro ÚT 19:00-20:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2500 Kč Podrobnosti
186601 Youtubering začátečníci HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro PO 18:00-19:30 HC 4 - pavilon A - učebna VT 1.patro 2600 Kč Podrobnosti
182202 Zumba čtvrtek Amfora - velký sál ČT 19:00-20:00 Amfora - velký sál 2000 Kč Podrobnosti Online přihlášení
182203 Zumba pondělí Amfora - malý sál PO 19:00-20:30 Amfora - malý sál 2000 Kč Podrobnosti
186203 Železniční modeláři ČT 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ČT 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186204 Železniční modeláři ČT 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ČT 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení
186201 Železniční modeláři ST 14:30 začátečníci HC 4 - pavilon A přízemí ST 14:30-16:45 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti
186202 Železniční modeláři ST 17:00 HC 4 - pavilon A přízemí ST 17:00-20:00 HC 4 - pavilon A přízemí 2400 Kč Podrobnosti Online přihlášení